Alle mensen

Cok Sas

Cok Sas

Heemraad en lijsttrekker waterschap Hollandse Delta

Kandidaat #1 WS Hollandse Delta
Johan Verbeek

Johan Verbeek

Kandidaat #2 WS Hollandse Delta
Hennie Wiersma-den Dulk

Hennie Wiersma-den Dulk

Kandidaat #3 WS Hollandse Delta en #14 Provinciale Staten
Lieke van der Linden

Lieke van der Linden

Kandidaat #4 WS Hollandse Delta
Max Verwaal

Max Verwaal

Kandidaat #5 WS Hollandse Delta
Wytze Schaap

Wytze Schaap

Kandidaat #6 WS Hollandse Delta
Jacqueline van den Bergh

Jacqueline van den Bergh

Kandidaat #7 WS Hollandse Delta
Jaap Willem Eijkenduijn

Jaap Willem Eijkenduijn

Kandidaat #8 WS Hollandse Delta
Petra ’t Hoen

Petra ’t Hoen

Kandidaat #9 WS Hollandse Delta en #27 Provinciale Staten
Dick Hitzert

Dick Hitzert

Kandidaat #10 WS Hollandse Delta
Hanneke Stengs

Hanneke Stengs

Kandidaat #11 WS Hollandse Delta
George Grootens

George Grootens

Kandidaat #12 WS Hollandse Delta
René Krabbe

René Krabbe

Kandidaat #13 WS Hollandse Delta
Dorien Kickert

Dorien Kickert

Fractievoorzitter waterschap Hollandse Delta

Kandidaat #14 WS Hollandse Delta
Jeroen Haan

Jeroen Haan

Hoogheemraad en lijsttrekker HHS Rijnland

Kandidaat #1 HHS Rijnland
Thea Fierens

Thea Fierens

Fractievoorzitter HHS Rijnland

Kandidaat #2 HHS Rijnland
Erwin Stolk

Erwin Stolk

Kandidaat #3 HHS Rijnland
Dorette Corbey

Dorette Corbey

Kandidaat #4 HHS Rijnland
Bruno van Dunné

Bruno van Dunné

Kandidaat #5 HHS Rijnland
Anja van Zantvoort

Anja van Zantvoort

Kandidaat #6 HHS Rijnland en #8 Provinciale Staten
Albert van Kampen

Albert van Kampen

Kandidaat #7 HHS Rijnland
Pieter Goossen

Pieter Goossen

Kandidaat #8 HHS Rijnland
Olaf McDaniel

Olaf McDaniel

Kandidaat #9 HHS Rijnland
Roy Panka

Roy Panka

Kandidaat #10 HHS Rijnland
Eric Bloembergen

Eric Bloembergen

Kandidaat #11 HHS Rijnland
Nijs Keppel

Nijs Keppel

Kandidaat #12 HHS Rijnland
Alderik Oosthoek

Alderik Oosthoek

Bestuursmedewerker

Kandidaat #13 HHS Rijnland en #32 Provinciale Staten
Govard Slooters

Govard Slooters

Bestuurslid

Kandidaat #14 HHS Rijnland en #38 Provinciale Staten
Wim van Heemst

Wim van Heemst

Lid Algemeen Bestuur en lijsttrekker HH Schieland en Krimpenerwaard

Kandidaat #1 HHS Schieland en de Krimpenerwaard
Arjen Hazelebach

Arjen Hazelebach

Kandidaat #2 HHS Schieland en de Krimpenerwaard
Anneke Heinecke

Anneke Heinecke

Lid Algemeen Bestuur HH Schieland en Krimpenerwaard

Kandidaat #3 HHS Schieland en de Krimpenerwaard
Gerjo Goudriaan

Gerjo Goudriaan

Kandidaat #4 HHS Schieland en de Krimpenerwaard
Wim van der Boor

Wim van der Boor

Kandidaat #5 HHS Schieland en de Krimpenerwaard
Helmut Beckhuis

Helmut Beckhuis

Kandidaat #6 HHS Schieland en de Krimpenerwaard
Will de Haan

Will de Haan

Kandidaat #7 HHS Schieland en de Krimpenerwaard
Jan Hendrik Stam

Jan Hendrik Stam

Kandidaat #8 HHS Schieland en de Krimpenerwaard
Rob Beek

Rob Beek

Kandidaat #9 HHS Schieland en de Krimpenerwaard
Boudewijn Bruil

Boudewijn Bruil

Fractievoorzitter HH Schieland en Krimpenerwaard

Kandidaat #10 HHS Schieland en de Krimpenerwaard
Mats Bergman – de Zwart

Mats Bergman – de Zwart

Voorzitter bestuur / campagnecoördinator

Kandidaat #30 Provinciale Staten
Thomas Bos

Thomas Bos

Duo-secretaris bestuur

Anne-Marie Ligthart

Anne-Marie Ligthart

Duo-secretaris bestuur

JanGeert van der Post

JanGeert van der Post

Penningmeester bestuur

Kandidaat #42 Provinciale Staten
Peter Kiela

Peter Kiela

Vice-voorzitter bestuur

Kandidaat #4 HHS Delfland en #40 Provinciale Staten
Jacqueline Buitendijk

Jacqueline Buitendijk

Bestuurslid

Govard Slooters

Govard Slooters

Bestuurslid

Kandidaat #38 Provinciale Staten en #14 HHS Rijnland
Paul van Kruining

Paul van Kruining

Bestuurslid

Daniël Tempelman

Daniël Tempelman

Bestuurslid

Kandidaat #36 Provinciale Staten
Ricky Rajaram

Ricky Rajaram

Bestuurslid

Alderik Oosthoek

Alderik Oosthoek

Bestuursmedewerker

Kandidaat #32 Provinciale Staten en #13 HHS Rijnland
Leon Hombergen

Leon Hombergen

Fractievoorzitter en lijsttrekker HHS Delfland

Kandidaat #1 HHS Delfland
Elsbeth van Hijlckama Vlieg

Elsbeth van Hijlckama Vlieg

Lid algemeen bestuur HHS Delfland

Kandidaat #2 HHS Delfland en #39 Provinciale Staten
Lobke Zandstra

Lobke Zandstra

Kandidaat #3 HHS Delfland
Peter Kiela

Peter Kiela

Vice-voorzitter bestuur

Kandidaat #4 HHS Delfland en #40 Provinciale Staten
Paulien van der Hoeven

Paulien van der Hoeven

Kandidaat #5 HHS Delfland en #6 Provinciale Staten
Bart Minnebo

Bart Minnebo

Kandidaat #6 HHS Delfland
Reinette Kiès

Reinette Kiès

Kandidaat #7 HHS Delfland
Pieter Boot

Pieter Boot

Kandidaat #8 HHS Delfland
Sef Teerink

Sef Teerink

Kandidaat #9 HHS Delfland
Sanne Tijmen van Osnabrugge

Sanne Tijmen van Osnabrugge

Kandidaat #10 HHS Delfland
Heleen van Luijn

Heleen van Luijn

Kandidaat #11 HHS Delfland
Ton van Anraad

Ton van Anraad

Kandidaat #12 HHS Delfland
Paul van der Grinten

Paul van der Grinten

Kandidaat #13 HHS Delfland
Jaouad Khamkhami

Jaouad Khamkhami

Kandidaat #14 HHS Delfland en #22 Provinciale Staten
Nico de Gier

Nico de Gier

Kandidaat #15 HHS Delfland
Anne Koning

Anne Koning

Fractievoorzitter en lijsttrekker Provinciale Staten

Kandidaat #1 Provinciale Staten
Leo Bruijn

Leo Bruijn

Kandidaat #2 Provinciale Staten
Evelyn Hijink

Evelyn Hijink

Kandidaat #3 Provinciale Staten
Willem Minderhout

Willem Minderhout

Statenlid

Kandidaat #4 Provinciale Staten
Rosalie Bedijn

Rosalie Bedijn

Kandidaat #5 Provinciale Staten
Paulien van der Hoeven

Paulien van der Hoeven

Kandidaat #6 Provinciale Staten en #5 HHS Delfland
Hawar Mouhiddine

Hawar Mouhiddine

Kandidaat #7 Provinciale Staten en #5 WS Rivierenland
Anja van Zantvoort

Anja van Zantvoort

Kandidaat #8 Provinciale Staten en #6 HHS Rijnland
Hayri Yildiz

Hayri Yildiz

Kandidaat #9 Provinciale Staten
Marjolijn Eshuis

Marjolijn Eshuis

Kandidaat #10 Provinciale Staten
Leo Oorschot

Leo Oorschot

Kandidaat #11 Provinciale Staten
Yvonne Hagenaars

Yvonne Hagenaars

Kandidaat #12 Provinciale Staten
André Stroop

André Stroop

Kandidaat #13 Provinciale Staten
Hennie Wiersma-den Dulk

Hennie Wiersma-den Dulk

Kandidaat #14 Provinciale Staten en #3 WS Hollandse Delta
Rik Hindriks

Rik Hindriks

Kandidaat #15 Provinciale Staten
Olga Bataglia

Olga Bataglia

Kandidaat #16 Provinciale Staten
Jos Bolte

Jos Bolte

Kandidaat #17 Provinciale Staten
Bünyamin Erdogan

Bünyamin Erdogan

Kandidaat #18 Provinciale Staten
Bart van Leeuwen

Bart van Leeuwen

Kandidaat #19 Provinciale Staten
Reshma Roopram

Reshma Roopram

Kandidaat #20 Provinciale Staten
Anna van den Boogaard

Anna van den Boogaard

Kandidaat #21 Provinciale Staten
Jaouad Khamkhami

Jaouad Khamkhami

Kandidaat #22 Provinciale Staten en #14 HHS Delfland
Malou Janssen

Malou Janssen

Kandidaat #23 Provinciale Staten
Matthijs van Muijen

Matthijs van Muijen

Kandidaat #24 Provinciale Staten
Margot Kraneveldt

Margot Kraneveldt

Kandidaat #25 Provinciale Staten
Daan Dankaart

Daan Dankaart

Kandidaat #26 Provinciale Staten
Petra ’t Hoen

Petra ’t Hoen

Kandidaat #27 Provinciale Staten en #9 WS Hollandse Delta
Hans van Oudheusden

Hans van Oudheusden

Kandidaat #28 Provinciale Staten
Laura Jak

Laura Jak

Kandidaat #29 Provinciale Staten
Mats Bergman – de Zwart

Mats Bergman – de Zwart

Voorzitter bestuur / campagnecoördinator

Kandidaat #30 Provinciale Staten
Jenny Boesenkool

Jenny Boesenkool

Kandidaat #31 Provinciale Staten
Alderik Oosthoek

Alderik Oosthoek

Bestuursmedewerker

Kandidaat #32 Provinciale Staten en #13 HHS Rijnland
Sophie Heesen

Sophie Heesen

Kandidaat #33 Provinciale Staten
Bas Meershoek

Bas Meershoek

Kandidaat #34 Provinciale Staten
Willy Tiekstra

Willy Tiekstra

Kandidaat #35 Provinciale Staten
Daniël Tempelman

Daniël Tempelman

Bestuurslid

Kandidaat #36 Provinciale Staten
Frouke de Vries

Frouke de Vries

Kandidaat #37 Provinciale Staten
Govard Slooters

Govard Slooters

Bestuurslid

Kandidaat #38 Provinciale Staten en #14 HHS Rijnland
Elsbeth van Hijlckama Vlieg

Elsbeth van Hijlckama Vlieg

Lid algemeen bestuur HHS Delfland

Kandidaat #39 Provinciale Staten en #2 HHS Delfland
Peter Kiela

Peter Kiela

Vice-voorzitter bestuur

Kandidaat #40 Provinciale Staten en #4 HHS Delfland
Barbara Kathmann

Barbara Kathmann

Kandidaat #41 Provinciale Staten
JanGeert van der Post

JanGeert van der Post

Penningmeester bestuur

Kandidaat #42 Provinciale Staten
Hélène Oppatja

Hélène Oppatja

Kandidaat #43 Provinciale Staten
Mohammed Mohandis

Mohammed Mohandis

Kandidaat #44 Provinciale Staten
Marleen Damen

Marleen Damen

Kandidaat #45 Provinciale Staten
Wouter Struijk

Wouter Struijk

Kandidaat #46 Provinciale Staten
Marit Maij

Marit Maij

Kandidaat #47 Provinciale Staten
Marco Florijn

Marco Florijn

Kandidaat #48 Provinciale Staten
Naomie Matil

Naomie Matil

Statenlid

Kandidaat #49 Provinciale Staten
Ron Hillebrand

Ron Hillebrand

Statenlid

Kandidaat #50 Provinciale Staten
Leo Mudde

Leo Mudde

Statenlid

Esmee van Meer

Esmee van Meer

Fractiemedewerker Staten

Alphons Ranner

Alphons Ranner

Lid Algemeen Bestuur HH Delfland

Els Veenhoven

Els Veenhoven

Lid Algemeen Bestuur HH Rijnland

Campagnecommissie

Campagnecommissie

Campagnecommissie

Programmacommissie Provinciale Staten

Programmacommissie Provinciale Staten

Programmacommissie

Programmacommissie Waterschappen

Programmacommissie Waterschappen

Programmacommissie

Commissie kandidaatstelling Provinciale Staten

Commissie kandidaatstelling Provinciale Staten

Kandidaatstellingscommissie

Commissie kandidaatstelling waterschappen

Commissie kandidaatstelling waterschappen

Kandidaatstellingscommissie