Kandidaten Provinciale Staten

Anne Koning

Anne Koning

Fractievoorzitter en lijsttrekker Provinciale Staten

Kandidaat #1 Provinciale Staten
Leo Bruijn

Leo Bruijn

Kandidaat #2 Provinciale Staten
Evelyn Hijink

Evelyn Hijink

Kandidaat #3 Provinciale Staten
Willem Minderhout

Willem Minderhout

Statenlid

Kandidaat #4 Provinciale Staten
Rosalie Bedijn

Rosalie Bedijn

Kandidaat #5 Provinciale Staten
Paulien van der Hoeven

Paulien van der Hoeven

Kandidaat #6 Provinciale Staten en #5 HHS Delfland
Hawar Mouhiddine

Hawar Mouhiddine

Kandidaat #7 Provinciale Staten en #5 WS Rivierenland
Anja van Zantvoort

Anja van Zantvoort

Kandidaat #8 Provinciale Staten en #6 HHS Rijnland
Hayri Yildiz

Hayri Yildiz

Kandidaat #9 Provinciale Staten
Marjolijn Eshuis

Marjolijn Eshuis

Kandidaat #10 Provinciale Staten
Leo Oorschot

Leo Oorschot

Kandidaat #11 Provinciale Staten
Yvonne Hagenaars

Yvonne Hagenaars

Kandidaat #12 Provinciale Staten
André Stroop

André Stroop

Kandidaat #13 Provinciale Staten
Hennie Wiersma-den Dulk

Hennie Wiersma-den Dulk

Kandidaat #14 Provinciale Staten en #3 WS Hollandse Delta
Rik Hindriks

Rik Hindriks

Kandidaat #15 Provinciale Staten
Olga Bataglia

Olga Bataglia

Kandidaat #16 Provinciale Staten
Jos Bolte

Jos Bolte

Kandidaat #17 Provinciale Staten
Bünyamin Erdogan

Bünyamin Erdogan

Kandidaat #18 Provinciale Staten
Bart van Leeuwen

Bart van Leeuwen

Kandidaat #19 Provinciale Staten
Reshma Roopram

Reshma Roopram

Kandidaat #20 Provinciale Staten
Anna van den Boogaard

Anna van den Boogaard

Kandidaat #21 Provinciale Staten
Jaouad Khamkhami

Jaouad Khamkhami

Kandidaat #22 Provinciale Staten en #14 HHS Delfland
Malou Janssen

Malou Janssen

Kandidaat #23 Provinciale Staten
Matthijs van Muijen

Matthijs van Muijen

Kandidaat #24 Provinciale Staten
Margot Kraneveldt

Margot Kraneveldt

Kandidaat #25 Provinciale Staten
Daan Dankaart

Daan Dankaart

Kandidaat #26 Provinciale Staten
Petra ’t Hoen

Petra ’t Hoen

Kandidaat #27 Provinciale Staten en #9 WS Hollandse Delta
Hans van Oudheusden

Hans van Oudheusden

Kandidaat #28 Provinciale Staten
Laura Jak

Laura Jak

Kandidaat #29 Provinciale Staten
Mats Bergman – de Zwart

Mats Bergman – de Zwart

Voorzitter bestuur / campagnecoördinator

Kandidaat #30 Provinciale Staten
Jenny Boesenkool

Jenny Boesenkool

Kandidaat #31 Provinciale Staten
Alderik Oosthoek

Alderik Oosthoek

Bestuursmedewerker

Kandidaat #32 Provinciale Staten en #13 HHS Rijnland
Sophie Heesen

Sophie Heesen

Kandidaat #33 Provinciale Staten
Bas Meershoek

Bas Meershoek

Kandidaat #34 Provinciale Staten
Willy Tiekstra

Willy Tiekstra

Kandidaat #35 Provinciale Staten
Daniël Tempelman

Daniël Tempelman

Bestuurslid

Kandidaat #36 Provinciale Staten
Frouke de Vries

Frouke de Vries

Kandidaat #37 Provinciale Staten
Govard Slooters

Govard Slooters

Bestuurslid

Kandidaat #38 Provinciale Staten en #14 HHS Rijnland
Elsbeth van Hijlckama Vlieg

Elsbeth van Hijlckama Vlieg

Lid algemeen bestuur HHS Delfland

Kandidaat #39 Provinciale Staten en #2 HHS Delfland
Peter Kiela

Peter Kiela

Vice-voorzitter bestuur

Kandidaat #40 Provinciale Staten en #4 HHS Delfland
Barbara Kathmann

Barbara Kathmann

Kandidaat #41 Provinciale Staten
JanGeert van der Post

JanGeert van der Post

Penningmeester bestuur

Kandidaat #42 Provinciale Staten
Hélène Oppatja

Hélène Oppatja

Kandidaat #43 Provinciale Staten
Mohammed Mohandis

Mohammed Mohandis

Kandidaat #44 Provinciale Staten
Marleen Damen

Marleen Damen

Kandidaat #45 Provinciale Staten
Wouter Struijk

Wouter Struijk

Kandidaat #46 Provinciale Staten
Marit Maij

Marit Maij

Kandidaat #47 Provinciale Staten
Marco Florijn

Marco Florijn

Kandidaat #48 Provinciale Staten
Naomie Matil

Naomie Matil

Statenlid

Kandidaat #49 Provinciale Staten
Ron Hillebrand

Ron Hillebrand

Statenlid

Kandidaat #50 Provinciale Staten